Plašsaziņas līdzekļos izskanējusi versija, ka tagadējā valdība varētu krist 2012. gada martā, kā rezultātā 2012.gada maijā tiktu izveidota jauna valdība ar Saskaņas centru. Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem viedoklis par šo versiju ir polārs: 43 % piekrīt, ka šāda versija ir iespējama (14 % pilnībā piekrīt un 29 % drīzāk piekrīt šai versijai), savukārt 36 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem nepiekrīt šādai versijai (28 % drīzāk nepiekrīt un 8 % pilnībā nepiekrīt, ka tagadējā valdība varētu krist 2012. gada martā, kā rezultātā 2012.gada maijā tiktu izveidota jauna valdība ar Saskaņas centru). To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , novembrī veiktais pētījums.

Salīdzinoši biežāk versijai, ka tagadējā valdība varētu krist 2012. gada martā, kā rezultātā 2012.gada maijā tiktu izveidota jauna valdība ar Saskaņas centru, piekrīt nepilsoņi, krievi un cittautieši, kā arī Rīgā un Latgalē dzīvojošie.

Salīdzinoši retāk šādai versijai piekrīt latvieši, pierīgā , kā arī lauku teritorijās dzīvojošie.

Lielai daļai (21 %) aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 8. līdz 10.novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS Latvia pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS Latvia stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv                                                     

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv