34 % Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem plāno piedalīties kādā Ziemassvētku labdarības akcijā, savukārt 31 % to neplāno darīt. To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT , raidījumu 900 sekundes , decembrī veiktais pētījums.

Kādā Ziemassvētku labdarības akcijā salīdzinoši biežāk plāno piedalīties sievietes, latvieši, cilvēki no lauku teritorijām, kā arī Zemgalē dzīvojošie, pēc nodarbošanās – vadītāji, augstākā līmeņa speciālisti.

Ziemassvētku labdarības akcijās salīdzinoši biežāk neplāno piedalīties vīrieši, krievi un cittautieši, nepilsoņi, kā arī strādnieki un bezdarbnieki.

Salīdzinoši biežāk vēl nav izlēmuši, vai piedalīsies kādā Ziemassvētku akcijā, gados jaunāki cilvēki (18-29 gadus veci), kā arī skolnieki/studenti.

35 % ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem aptaujas laikā vēl nebija izlēmuši, vai piedalīsies kādā Ziemassvētku labdarības akcijā.

Par aptauju

Aptauju tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2011.gada 13. līdz 15.decembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS Latvia pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS Latvia stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t  67 096 300
e laura.vendele@tns.lv                                                                  

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
e dana.france@lnt.lv