Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra TNS Latvia ir apkopojusi 2012. gada februāra (01/02/2012 – 29/02/2012) TV kanālu auditorijas.

Šī gada februārī skatītākais bijis kanāls TV3 ar 13,9 % lielu skatīšanās laika daļu. Otrs skatītākais bijis kanāls LNT , kura vērošanai veltīti 12,2 % no kopējā TV skatīšanās laika. Savukārt trešais skatītākais kanāls februārī bijis PBK ar 10 % lielu skatīšanās laika daļu.

Kanālam LTV1 veltīti 9 %, NTV Mir Latvija veltīti 6,2 % un kanālam TV5 – 4,6 % no kopējā TV skatīšanai veltītā laika februārī. Kanāla LTV7 skatīšanās laika daļa bija 4,5 %, kanāla 3+ – 3,8 %, kanāla REN Baltija – 3,5 % un kanāla TV6 – 2,9 %. Savukārt Kanāla 2 skatīšanās laika daļa bija 2 % un kanāla RTR Planeta Baltija – 1,1 %. Kanāliem National Geographic Channel un 1BM katram veltīti pa 0,6 %. Kanālam Fox Crime veltīti 0,4 %, bet kanāliem CTC Baltija un OE – katram pa 0,2 % no kopējā TV skatīšanās laika. Kanālam Fox Life veltīts 0,1 %, bet visu pārējo kanālu skatīšanai – 21,1 %. Savukārt video un DVD skatīšanai veltīti 3 % no kopējā TV skatīšanās laika februārī.

Šī gada februārī viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 5 stundas un 50 minūtes dienā, tas bija par 6 minūtēm vairāk nekā šī gada janvārī.

Par TNS Latvia

TNS Latvia ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

TNS Latvia līdz ar TNS uzņēmumiem Lietuvā un Igaunijā veido lielāko tirgus un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs. Sīkāka informācija: www.tns.lv

Seko mums Twitterī: http://twitter.com/#!/TNSLatvia

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t  67 096 300 
e laura.vendele@tns.lv