Kopumā Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem savu apmierinātību ar pašreizējo ministru darbu vērtē kā viduvēju (vērtējums 4, skalā, kur 1 nozīmē „ļoti neapmierināts” un 10 „ļoti apmierināts” par konkrētā ministra darbu). To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, aprīļa beigās veiktais pētījums.

Salīdzinoši augstāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtējuši savu apmierinātību ar Aizsardzības ministra A. Pabrika (4,6), Ārlietu ministra E. Rinkēviča (4,5), Tieslietu ministra G. Bērziņa (4,1) un Ekonomikas ministra D. Pavļuta (4,1) darbu.

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtē savu apmierinātību kā vidēju par Kultūras ministres Ž. Jaunzemes – Grendes (4,0), Iekšlietu ministra R. Kozlovska (4,0), Vides ministra E. Sprūdža (4,0), Satiksmes ministra A. Roņa (4,0) un Izglītības ministra R. Ķīļa (4,0) darbu.

Salīdzinoši zemāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem novērtējuši savu apmierinātību ar Zemkopības ministres L. Straujumas (3,9), Labklājības ministres I. Viņķeles (3,6) un Veselības ministres I. Circenes (3,4) darbu.

Salīdzinoši zemāk savu apmierinātību ar ministru darbu novērtējuši cittautieši, bezdarbnieki, nepilsoņi un cilvēki ar salīdzinoši zemākiem ienākumiem.

Par aptauju

Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2012.gada 24.aprīļa līdz 26.aprīlim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv
www.twitter.com/900sekundes