Kantar Media, kurā ietilpst arī TNS mediju pētījumu daļa Latvijā, pastiprināja savas līdera pozīcijas auditorijas pētījumu jomā, iegūstot kāroto Labākā inovatīvā pētījuma balvu šī gada Lielbritānijas Media Research Group balvu pasniegšanas ceremonijā. Balva, kas atzīst inovācijas, radošumu un izdomu mediju pētījumu jomā, tika piešķirta par veiksmīgu VirtualMeter izstrādi un ieviešanu.

VirtualMeter mēra tiešsaistes video satura skatīšanos datoros TV metru mājsaimniecību panelī un sasaista to ar standarta televīzijas skatīšanos, tādējādi nodrošinot starpplatformu saikni. Tehnoloģija, ko izstrādāja Kantar Media komandas Londonā un Zārluīsā, mēra tiešsaistes video satura skatīšanos atbilstoši labākajai TV auditorijas mērījumu praksei.

2010. gadā uzsāktajam projektam ir bijusi liela ietekme Lielbritānijā un visā pasaulē. Kantar Media strādā sadarbībā ar BARB (Broadcasters’ Audience Research Board), lai iekļautu VirtualMeter Lielbritānijas TV metru panelī. VirtualMeter ir iekļauts TV metru paneļos arī Dānijā, Šveicē un Singapūrā, par vēl jauniem tirgiem tiks ziņots drīzumā.

Ričards Eskvits (Richard Asquith), starptautiskais Kantar Media Audiences izpilddirektors: “Mēs esam gandarīti, ka nozarē VirtualMeter ir atzīts kā būtiska inovācija auditorijas mērījumu jomā. Tā kā televīziju vairs nesaista televizora ekrāna ierobežojumi, izaicinājums mediju nozares pētniekiem veikt elektroniskos mērījumus nekad nav bijis tik liels kā šobrīd. Tas ir pagodinājums saņemt šo atzinību mūsu spējai ieviest jauninājumus, vienlaicīgi saglabājot augstākos tehniskos standartus. Mēs paliekam uzticīgi darbam ar klientiem visā pasaulē, lai veidotu objektīvus un precīzus starpekrānu mērījumus, kas palīdz izprast auditorijas mainīgo uzvedību.”

„Laikā, kad tehnoloģijas maina mediju patēriņa paradumus, ir svarīgi spēt izprast, pieņemt un spēt mainīties līdzi. TV skatīšanās vairs nav tāda kā agrāk. TV var skatīties televizorā, datorā, planšetdatorā un arī mobilajā telefonā. Skatoties televizoru, arvien vairāk vienlaicīgi tiek lietots dators, planšetdators, vai mobilais telefons. Auditorijas uzmanība tiek dalīta. Lai reklāmdevējs spētu izsekot auditorijas dalītajai uzmanībai, ir nepieciešami šādi objektīvi un precīzi mērījumi,” skaidro TNS mediju pētījumu lielo klientu direktors Mārtiņš Traubergs.

Par Kantar Media

Kantar Media sniedz konsultācijas stratēģijas jautājumos un konkurētspējas nodrošināšanā pasaulē vadošajiem zīmoliem, izdevējiem un aģentūrām, lai palīdzētu orientēties un gūt panākumus strauji augošajā mediju nozarē. Tas ietver apmaksāto mediju sniegto iespēju analīzi; padomus par zīmolu reputāciju, korporatīvo vadību un patērētāju piesaisti ar  paša uzņēmuma mediju kanālu palīdzību; un patērētāju reakciju novērtējumu sociālajos medijos. Kantar Media sniedz klientiem plašu pētījumu klāstu no auditorijas pētījumiem, konkurētspējas nodrošināšanas, patērētāju uzvedības un digitāliem pētījumiem līdz marketinga efektivitātei un tiešsaistes ietekmei. Mūsu speciālisti šobrīd strādā ar 22 000 uzņēmumu, pētot 3 miljonus zīmolu 50 valstīs

www.kantarmedia.com
http://twitter.com/kantar_media

Par TNS Latvijā

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia