Pašreizējās Valsts kontrolieres Ingūnas Sudrabas darbs Valsts kontroles vadītājas amatā ilgs līdz nākamā gada sākumam. Vairāk nekā trešdaļa (38%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka, viņuprāt, Ingūnai Sudrabai, pēc termiņa beigšanās Valsts kontroles vadītājas amatā, būtu jāieņem amats kādā valsts dienestā. To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, novembra beigās veiktais pētījums.

Retāk Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka, viņuprāt, Ingūnai Sudrabai, pēc termiņa beigšanās Valsts kontroles vadītājas amatā, būtu jāiesaistās politikā un jāveido jauna partija (16%), jāiesaistās politikā kādā no esošajām partijām (8%), jāieņem amats kādā privātā kompānijā (8%) un jāturpina ieņemt Valsts kontrolieres amats vai jāturpina darboties Valsts kontrolē (2%).

3% aptaujāto norādījuši citus iespējamos variantus par to, kādu amatu, pēc termiņa beigšanās Valsts kontroles vadītājas amatā, būtu jāieņem Ingūnai Sudrabai.

Vairāk nekā ceturtajai daļai (26%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju

Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2012.gada 27. novembra līdz 29. novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 650 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv
www.twitter.com/900sekundes