Jau ziņojām, ka šoruden pētījumu aģentūra TNS ir izveidojusi pirmo neiromārketinga pētījumu laboratoriju Baltijā. Šobrīd neiromārketinga laboratorijas tehnoloģijas ir atvestas no Igaunijas uz Latviju, lai pētītu reklāmu efektivitāti.

TNS neiromārketinga pētījumu laboratorijā izmanto trīs biometrijas tehnoloģijas – elektroencefalogrāfu, GSR iekārtu (Galvanic Skin Response) un speciālas brilles acu skenēšanai, kas ļauj fiksēt un novērtēt cilvēku neapzinātās reakcijas, apskatot reklāmu, zīmolu vai produktu.

TNS neiromārketinga pētījumu eksperte Latvijā Arta Kudlāne atzīst, ka patērētāji, iegādājoties produktus vai pakalpojumus, balstās ne tikai uz racionāliem, bet arī uz emocionāliem apsvērumiem. Tieši neiromārketings palīdz atklāt emocionālos un zemapziņas faktorus komunikācijā un izprast, kā patērētāju smadzenes un nervu sistēma reaģē saskarsmē ar konkrētiem reklāmas elementiem.

Kombinējot neiromārketinga pētījumus ar tradicionālajām izpētes metodēm, iespējams vēl plašāk izprast un paredzēt patērētāju vēlmes un vajadzības.

Pētījumu aģentūra TNS mediju pārstāvjus aicina izmantot iespēju, lai šonedēļ apskatītu un arī izmēģinātu neiromārketinga tehnoloģijas klātienē. Intereses gadījumā lūdzam sazināties ar TNS mārketinga vadītāju Lauru Vendeli (laura.vendele@tns.lv, tel. 26490407).

Attēlā neiromārketinga tehnoloģijas laboratorijā Rīgā

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t 67096300
laura.vendele@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia