No šā gada aprīļa starptautisko tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūru TNS Latvijā vadīs Margo Veskimagi. Līdz šim M.Veskimagi ir bijis TNS Baltijas valstu vadītājs, un turpmāk kā rīkotājdirektors būs atbildīgs arī par uzņēmuma attīstību Latvijā.


Margo Veskimagi, TNS Baltijas valstu vadītājs un rīkotājdirektors Latvijā

Margo Veskimagi ir vairāk nekā 20 gadu pieredze vadībā un padziļināta izpratne par pētījumu norisēm gan Latvijā, gan ārvalstīs. M.Veskimagi ir ieguvis starptautiskā biznesa vadības bakalaura grādu Konkordijas starptautiskajā universitātē Igaunijā un studējis sociālās zinības Tartu universitātē.

Pētījumu nozarē viņš strādā kopš 1990.gada un ir bijis līdzdibinātājs un vadītājs mediju pētījumu kompānijās Baltic Media Facts Igaunijā, BMF Latvia un SIC Gallup Media Lietuvā. Kopš 2003.gada Margo ir TNS un Kantar Media Baltijas valstu reģionālais vadītājs. Margo Veskimagi vadībā TNS ir kļuvis par lielāko tirgus, mediju un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs ar spēcīgu profesionāļu komandu.

Komentējot TNS attīstības plānus Latvijā, M.Veskimagi saka: „TNS šobrīd ir vadošā pilna servisa pētījumu aģentūra Latvijā. Arī turpmāk TNS darbinieki ar izpratni, aizrautību un precizitāti nodrošinās esošajiem un jaunajiem klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus. Mūsu mērķis ir sekmēt mūsu klientu biznesa izaugsmi. Esmu pārliecināts, ka TNS komanda ir spēcīgākā pētījumu nozarē Latvijā, un man ir patiess prieks būt daļai no šīs komandas.”

SIA „TNS Latvia” ir iecelta jauna valde piecu cilvēku sastāvā, kas uzņēmumu pārstāvēs juridiski. Valdes priekšsēdētāja ir Ligita Duka, valdes locekļi ir Ilva Pudule, Signe Kaņējeva, Mārtiņš Traubergs un Santa Tolka.

Līdzšinējā SIA „TNS Latvia” rīkotājdirektore Ginta Krivma pieņēmusi lēmumu turpināt karjeras attīstību ārpus TNS.

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
Mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia