Gandrīz puse (47%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka vietējo reģionālo pasažieru pārvadātāju novembrī plānotās akcijas ar pasažieru pārvadājumu pārtraukšanu ir pareizākais veids, kā panākt sev vēlamo rezultātu komunikācijā ar Satiksmes ministriju (18% – noteikti jā; 29% – drīzāk jā). Salīdzinoši biežāk tā domā vīrieši. To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, novembrī veiktais pētījums.

43% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju neuzskata, ka vietējo reģionālo pasažieru pārvadātāju novembrī plānotās akcijas ar pasažieru pārvadājumu pārtraukšanu ir pareizākais veids, kā panākt sev vēlamo rezultātu komunikācijā ar Satiksmes ministriju (drīzāk nē – 28%; noteikti nē – 15%). Salīdzinoši biežāk starp šādu atbildi sniegušajiem ir iedzīvotāji ar salīdzinoši augstākiem ienākumiem.

Desmitajai daļai (10%) iedzīvotāju nav konkrētas atbildes uz šo jautājumu.

Par aptauju

Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2013.gada 5. līdz 7. novembrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūra Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv
www.twitter.com/900sekundes