Kantar Media tīklā ietilpstošais tirgus pētījumu līderis Baltijas valstīs TNS paziņojis par plāniem nākamo četru gadu laikā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā uzlabot esošos televīzijas auditorijas mērījumu pakalpojumus.

Mainoties televīzijas skatīšanās paradumiem, arī TNS tos ņem vērā un ievieš mūsdienīgas, starptautiski aprobētas mērījumu tehnoloģijas un uzlabotas datu apstrādes sistēmas. TNS izmantos Kantar Media elektronisko TV mērījumu tehnoloģiju, ar to nomainot pašreizējo, ko TNS Latvijā izmanto kopš 1999. gada. Sarežģīto, automātisko TV reitingu ikdienas datu apstrādes procesu aizstās ar Kantar Media starptautiski atzīto apstrādes un paneļu vadības instrumentu „Comtel”. Patlaban to izmanto 25 valstīs, un „Comtel” nodrošina, lai sistēmas atbilstu globāli atzītiem kvalitātes standartiem.

Šie uzlabojumi nodrošinās, ka pakalpojumi, ko TNS sniedz jau kopš 1999. gada Latvijā, 2000. gada Lietuvā un 2003. gada Igaunijā, Baltijas tirgiem arī turpmāk nodrošinās pilnīgas, skaidras un uzticamas ziņas par televīzijas skatīšanos mājsaimniecībās. Klienti, ieskaitot televīzijas kanālus, piemēram, Baltic Media Alliance un Fox International Channels, kā arī reģiona galvenās mediju aģentūras turpinās saņemt labumu no Kantar Media globālajām zināšanām, ko uzņēmums guvis savā plašajā, vairāk kā 60 valstis aptverošajā tīklā.

Mārtiņš Traubergs, TNS Latvia valdes loceklis un mediju pētījumu lielo klientu direktors: „Esmu gandarīts, ka klienti uzticas TNS augstajai profesionalitātei TV auditorijas mērījumos. Savukārt šīs apjomīgās investīcijas apliecina TNS pārliecību par Baltijas mediju tirgus stabilitāti un izaugsmi jau tuvākajā nākotnē.”

“Mēs priecājamies paziņot par šiem drosmīgajiem investīciju plāniem,” komentē TNS Baltijas valstu vadītājs Margo Veskimagi. “Raidorganizācijas, aģentūras un reklāmdevēji turpina pieprasīt labākās kvalitātes pakalpojumus, tie viņiem palīdz saprast Baltijā valdošos televīzijas skatīšanās paradumus. Esmu pārliecināts, ka šie uzlabojumi nodrošinās, ka TV mērījumu rezultāti atbildīs Lietuvas, Latvijas un Igaunijas TV nozares vajadzībām gan tagad, gan nākotnē.”

Kelds Nīlsens (Keld Nielsen), Kantar Media Audiences globālais komercdirektors komentē: „Digitālo kanālu pieaugošā loma raidorganizāciju darbībā un patērētāju paradumos turpina norādīt uz televīzijas nozares veselību visā pasaulē. Esam lepni par mūsu TV nozares partneri Baltijā jau kopš pirmajiem mērījumiem 1999. gadā, un esam pārliecināti, ka šie uzlabojumi, kur izmantosim pasaules klases tehnoloģijas, nodrošinās vēl pilnīgākas un plašākas ziņas par televīziju, un reģiona mediju nozarei tās palīdzēs pieņemt informētus lēmumus.”

Par TNS Baltijā

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Baltijā. Balstoties uz ilgtermiņa pieredzi un pētījumu tirgus vadošajiem risinājumiem, TNS konsultē uzņēmumus par izaugsmes stratēģijām jaunu tirgu iekarošanā, inovāciju veidošanā, zīmolu maiņā un uzņēmumā iesaistīto pušu pārvaldībā. Atrodoties vairāk nekā 80 valstīs, TNS sarunājas ar patērētājiem visā pasaulē vairāk nekā jebkura cita kompānija un tādēļ izprot cilvēku rīcību un attieksmi visos pasaules kultūras, ekonomikas un politiskajos reģionos.

TNS ir daļa no Kantar – viena no lielākajām pētījumu, informācijas un konsultāciju tīkliem pasaulē.

Par Kantar Media

Kantar Media sniedz konsultācijas stratēģijas jautājumos un konkurētspējas nodrošināšanā pasaulē vadošajiem zīmoliem, izdevējiem un aģentūrām, lai palīdzētu orientēties un gūt panākumus strauji augošajā mediju nozarē. Tas ietver apmaksāto mediju sniegto iespēju analīzi; padomus par zīmolu reputāciju, korporatīvo vadību un patērētāju piesaisti ar  paša uzņēmuma mediju kanālu palīdzību; un patērētāju reakciju novērtējumu sociālajos medijos. Kantar Media sniedz klientiem plašu pētījumu klāstu no auditorijas pētījumiem, konkurētspējas nodrošināšanas, patērētāju uzvedības un digitāliem pētījumiem līdz marketinga efektivitātei un tiešsaistes ietekmei. Mūsu speciālisti šobrīd strādā ar 22 000 uzņēmumu, pētot 3 miljonus zīmolu 60 valstīs

www.kantarmedia.com
http://twitter.com/kantar_media

Kontakti

Laura Vendele
TNS mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia