22. martā apritēja 2 mēneši, kopš apstiprināta Laimdotas Straujumas veidotā valdība. Lūgti novērtēt savu apmierinātību ar Laimdotas Straujumas darbību Ministru prezidentes amatā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē „Ļoti neapmierināts”, bet 10 – „Ļoti apmierināts”, vidējais Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem sniegtais vērtējums ir 5,0 punkti. To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, martā veiktais pētījums.

Drīzāk pozitīvu vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniegusi piektā daļa (21%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) sniegusi trešā daļa (32%) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju. 27% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem snieguši drīzāk negatīvu (1 līdz 4 punkti) vērtējumu.

Piektajai daļai (20%) iedzīvotāju nav konkrētas atbildes uz šo jautājumu.

Par aptauju

Aptauju pētījumu kompānija TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2014.gada 18. līdz 20. martam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 1000 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
TNS mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv
www.twitter.com/900sekundes