Latvijā, tāpat kā citur pasaulē, ir daudz populāru, mīlētu zīmolu, tomēr tikai dažiem piemīt magnētiska pievilcība: spēja būt par neatvairāmu izvēli patērētājiem, bet citiem zīmoliem – par konkurentu, ar kuru nav iespējams cīnīties.

TNS, analizējot neatvairāmo zīmolu sniegumu, ir atklājis, kas šiem zīmoliem ļauj būt neatvairāmiem un kļūt par neizbēgamu patērētāju izvēli.

Neatvairāmi zīmoli apmierina patērētāju vajadzības vispārliecinošākajā veidā

Lai kļūtu par neatvairāmu, vajadzīga drosme, līdera dotības un izlēmība. Pētot neatvairāmu zīmolu stratēģijas un attīstību, vērojams, ka tie apzināti ietver sevī noteiktas īpašības un izturēšanos. Neatvairāmība nav tikai attieksme vai iekšējā kultūra. Tas ir precīzs scenārijs, kas lietojams mērķtiecīgi un disciplinēti, ja ar zīmolu tiešām vēlas panākt vajadzīgo ietekmi gan uz instinktīvu, gan apzinātu lēmumu pieņemšanu.

Atklājam 8 aspektus, kurus apvienojot, rodas neatvairāmi zīmoli

■  Kāpēc neatvairāmi zīmoli ir reti?
■  Vai zīmols var atļauties būt neatvairāms?
■  Kā novērtēt sava zīmola neatvairāmību?

Lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem, aicinām izlasīt rakstu TNS vēstnesī “Tavs Neredzamais Sabiedrotais” par neatvairāmiem zīmoliem un to noslēpumiem, sekot līdzi turpmākajām TNS ziņām par neatvairāmiem zīmoliem, kā arī pieteikties un piedalīties bezmaksas vebinārā, kas notiks 2014.gada 21.maijā.

Informācija par vebināru un reģistrācija šeit:

https://attendee.gotowebinar.com/register/778173115862451713

Kontakti

Inta Priedola
t 67 096 300
inta.priedola@tns.lv