oktobrī viesnīcā “Tallink Hotel Riga” jau otro gadu notiks Mārketinga un komunikācijas ekspertu diena 2014. Labākie eksperti Latvijā no dažādu jomu aģentūrām, uzņēmumiem un organizācijām uzstāsies ar aktuālām tēmām un iedvesmojošiem stāstiem. Konferences ietvaros būs iespēja dzirdēt arī TNS pētījumu ekspertes Intas Priedolas lekciju „Kā veidot neatvairāmu zīmolu Latvijā?”.

TNS aicina mārketinga un komunikācijas jomas ekspertus un interesentus apmeklēt konferenci ” Mārketinga un komunikācijas ekspertu dienu 2014”.

Prezentācijas norisināsies uz 3 paralēlām skatuvēm 3 dažādās telpās (“small business”, “B2B”, “B2C”), kas ļaus vienas dienas garumā izvēlēties visnozīmīgākās un katra dalībnieka specifikai atbilstošākās tēmas, izveidojot dienas programmu pēc savām vēlmēm.

Digitālā laikmeta pirmsākumi, datu vizualizācija, neatvairāma un spēcīga zīmola izveide, veiksmīga sadarbība ar klientu un reklāmas aģentūru, prasmīga auditorijas uzrunāšana – tikai dažas no tēmām, kas mūsdienās ir svarīgas ikviena uzņēmuma darbībā. Turklāt kā jaunums šogad – katrā no sadaļām notiks diskusijas starp speciālistiem, lai kopīgi izprastu, kādi izaicinājumi jāpārvar  jaunajiem uzņēmējiem, uzsākot biznesu, piedāvājot neierastu produktu un veidojot reklāmas kampaņu. Savukārt pieredzējušie uzņēmēji atklās, kāds ir viņu veiksmes noslēpums un kā būt labākajam starp labākajiem.

Lektoru vidū būs iespēja dzirdēt nozares profesionāļus no tādām sabiedrisko attiecību, reklāmas un digitālajām aģentūrām kā “DDB”, “Alpha Baltic”, “MOOZ”, “Hauska & Partneri”, “Olsen & Partners”, “Repute”, “Komunikācijas aģentūra/Edelman Affiliate”, kā arī uzņēmumiem “TELE2”, “Transcom”, “Infogr.am”, “TNS Latvia”, “TRIVIUMS”, “Raw Garden”, “Coffee Tower” u.c.

■  Pilna konferences programma šeit: http://www.ideahouse.lv/#!marketnica/c1ucw
■  Norises vieta: Tallink Hotel Riga, Elizabetes iela 24, Rīga.
■  Norises laiks: 28.10.2014, plkst. 9:30 – 18:00.
■  Reģistrācija konferencei šeit:
https://docs.google.com/forms/d/1YENebGhRCtQThcUX86bGuDxy3WAwkIRVx4OYNL5q0_s/viewform
■  Vairāk informācijas: www.ideahouse.lv

Kontakti

Laura Vendele
TNS mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia