Lūgti novērtēt Rīgas Domes darbu pēdējā gada laikā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē „ļoti slikts”, bet 10 – „ļoti labs”, vidējais par Rīgas Domes darbu informēto Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem vērtējums ir 5,5 punkti. To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes” janvāra beigās veiktais pētījums.

Kā salīdzinoši labu (7 līdz 10 punkti) Rīgas Domes darbu pēdējā gada laikā novērtējuši 39% par Rīgas Domes darbu informētie Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā. Kā vidēju (5 un 6 punkti) Rīgas Domes darbu pēdējā gada laikā novērtējusi piektā daļa (21%) par Rīgas Domes darbu informēto iedzīvotāju, savukārt kā salīdzinoši sliktu (1 līdz 4 punkti) – vairāk nekā trešā daļa (36%) par Rīgas Domes darbu informēto iedzīvotāju.

4% par Rīgas Domes darbu informēto iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu.

Par aptauju

Aptauju pētījumu kompānija TNS veica sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes”, laikā no 2015.gada 27. janvāra līdz 29. janvārim ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS

TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti

Laura Vendele
TNS mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www.
twitter.com/TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv
www.twitter.com/900sekundes