64% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka nākamo trīs mēnešu laikā izdosies atrast nākamo VID vadītāju (14% – noteikti jā; 50% – drīzāk jā). To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes” jūlija sākumā veiktais pētījums.
Ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā neuzskata, ka nākamo trīs mēnešu laikā izdosies atrast nākamo VID vadītāju (21% – drīzāk nē; 5% – noteikti nē).
Desmitā daļa (10%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Trešā daļa (32%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem piekrīt, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja algai jābūt tādai kā Igaunijas VID vadītājam – 5.800 EUR (9% – noteikti piekrītu; 23% – drīzāk piekrītu).
60% iedzīvotāju nepiekrīt, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja algai jābūt tādai kā Igaunijas VID vadītājam (24% – drīzāk nepiekrītu; 36% – noteikti nepiekrītu).
Desmitajai daļai (8%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa.

Par aptauju
Aptauju pētījumu kompānija TNS veica sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes”, laikā no 2016. gada 12. līdz 14. jūlijam ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 903 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS
TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
TNS Latvia
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv