65% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu.

Trešā daļa (35%) iedzīvotāju ikdienā nevada savu un/ vai darba automašīnu.

66% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai jau ir uzliktas ziemas riepas.

18% iedzīvotāju, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai ziemas riepas vēl nav uzliktas, taču viņi plāno to darīt.

15% iedzīvotāju, kuri ikdienā vada savu un/ vai darba automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai ir uzliktas vissezonas riepas.

1% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri ikdienā vada automašīnu, norādījuši, ka viņu vadītajai automašīnai vēl nav uzliktas ziemas riepas un viņi neplāno to darīt, jo ziemā automašīnu nevada.

Par aptauju
Aptauju veica pētījumu kompānija Kantar laikā no 2016. gada 1. līdz 3. novebrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Kantar pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā Kantar strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par Kantar
Kantar ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
Kantar
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia