Vairākums (77%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka kāds no Latvijas Olimpiskās delegācijas sportistiem iegūs kādu no medaļām Riodežaneiro Olimpiādē (36% – noteikti jā; 41% – drīzāk jā).
Desmitā daļa (12%) iedzīvotāju neuzskata, ka kāds no Latvijas Olimpiskās delegācijas sportistiem iegūs kādu no medaļām Riodežaneiro Olimpiādē (10% – drīzāk nē; 2% – noteikti nē).
Desmitajai daļai (11%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju
Aptauju pētījumu kompānija TNS veica laikā no 2016. gada 26. līdz 27. jūlijam ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS
TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
TNS Latvia
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia