Ja sarunas ar cilvēkiem ir Tava sirdslieta, kas sagādā prieku, kļūsti par INTERVĒTĀJU. Pievienojies mums un Tavs prieks kļūs par Tavu darbu!

Kā kļūt par TNS INTERVĒTĀJU?

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Intervētājs” un vēlamo pilsētu sūtiet TNS uz e-pastu: darbs@tns.lv vai pa faksu: 67096314, vai uz adresi: Kronvalda bulvāris 3-2, LV 1010, Rīga, Latvija. Kontaktpersona: Ināra Vecumniece, tel. 8 000 00 04. Garantējam iesniegto pieteikumu konfidencialitāti. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju!

INTERVĒTĀJA “misija” un uzdevums

Location_map2_-07 Intervētāja darbs ir viens no svarīgākajiem ikviena pētījuma posmiem. Intervētājs ir tas cilvēks, kas pārstāvot TNS, ik dienu tiekas ar Latvijas iedzīvotājiem, lai noskaidrotu un fiksētu iedzīvotāju viedokli par pētījumos apskatāmajiem jautājumiem. Noskaties video par intervētāja darbu!

Kāds ir TNS INTERVĒTĀJS?

People_group-07 Valodu zinātājs – vienlīdz labi prot sazināties latviešu un krievu valodās.
Technology_tablet_iPad-07 Datorlietotājs – prot apieties ar datoru un lietotāja līmenī pārzina populārākās programmas un pārlūkus.
Signs_NEW-07 Zinātkārs – alkst uzzināt un izpētīt visu jauno, ir ieguvis vismaz vidējo izglītību un aizvien turpina pilnveidoties.
People_hand_shaking-07 Drosminieks – viņš/-a nebīstas pieklauvēt pie durvīm un uzrunāt cilvēkus.
Signs_thumb-up-07 Uzvarētājs – viņš/-a ar atbildību izturas pret veicamo darbu un katru iegūto interviju uztver kā nelielu uzvaru.

Ko INTERVĒTĀJS iegūs pievienojoties TNS komandai?

Shapes_diamond-07 Vērtīgu pieredzi, veicot intensīvu un interesantu darbu starptautiskā uzņēmumā.
Chart_data_bar-07 Izaugsmes iespējas.
Finance_money-07 Nozarei atbilstošu, konkurētspējīgu un regulāru atalgojums.
Leisure_reading_book-07 Individuālu apmācību pirms darba uzsākšanas, turpmāku papildus izglītošanos semināros, padziļinātās apmācībās, darba grupās.
Shapes_various-07 Iespēju brīvi plānot darba laiku un apvienot ar pamatdarbu, studijām, hobijiem un citām nodarbēm.
People_family_parents-and-child_waving-07 Iespēju piedalīties uzņēmuma rīkotajos pasākumos un aktivitātēs.
People_question-mark-07 Aizpildi darba pieteikuma formu un kļūsti par intervētāju!
[ninja_forms_display_form id=5]