Kas ir Fokusgrupa

Fokusgrupa ir vairāku cilvēku apaļā galda diskusija, kuras laikā Jums būs iespēja paust savu viedokli par dažādiem jautājumiem.

Uzņēmumiem, kas mums pasūta šādas Fokusgrupas, ir ļoti svarīgi zināt, ko viņu esošie vai potenciālie klienti domā par viņu produktiem, pakalpojumiem vai zīmoliem. Tāpēc mēs viņu vārdā aicinām Jūs uz šo diskusiju, jo mums ir svarīgs tieši Jūsu viedoklis un domas.

Kā notiek Fokusgrupa

Fokusgrupa parasti notiek mūsu Kantar birojā, šādā telpā:

Grupā piedalās 4-10 cilvēki – tādi paši diskusijas dalībnieki kā Jūs. Diskusiju vada mūsu Kantar profesionāls moderators vai moderatore.

Atkarībā no Jūsu saziņas valodas grupa notiek latviešu vai krievu valodā.

Fokusgrupas diskusijas ilgums parasti ir ap 2 stundām.

Par dalību diskusijā Jūs saņemsiet atlīdzību – naudu vai dāvanu.

Ja vien iepriekš nav teikts citādāk, tad dalībai grupā Jums nav nekādi jāgatavojas – tikai jāieplāno pietiekams laiks tai.

Konfidencialitāte

Jūsu dalība grupā ir konfidenciāla. No vienas puses, mēs lūgsim Jūs nestāstīt citiem (izņemot savus mājiniekus, protams) un nelikt sociālos tīklos informāciju, ka nākat uz šādu diskusiju, un no otras puses – mēs garantējam, ka arī mēs ārpus Kantar citiem par to nestāstīsim un Jūsu grupas diskusijas laikā teikto nekur nepubliskosim. Arī Fokusgrupas pasūtītājs Jūsu pausto viedokli uzzinās tikai anonīmā, turklāt visas grupas apkopotā vienotā viedokļa veidā.

Fokusgrupas diskusija tiek ierakstīta digitālā formātā, lai pēc tam no ieraksta mūsu asistenti varētu veikt grupas dalībnieku teiktā atšifrējumu rakstiskā veidā. Pēc tam, kad grupas diskusijas dalībnieku runātais ir anonīmi (bez piesaistes konkrēti Jūsu paustajam viedoklim) pierakstīts, grupas norises digitālais ieraksts tiek izdzēsts.

Kā nokļūt Kantar birojā

Mēs atrodamies Rīgas centrā netālu no Nacionālā teātra – Kronvalda bulvārī 3 – 2.
Ja braucat ar sabiedrisko transportu – vistuvāk birojam ir tramvaju pietura “Nacionālais teātris”, kurā pietur tramvaji Nr. 5, 7, 9 un 11. No šīs pieturas ir apmēram 3 minūšu gājiens līdz birojam.
Ja braucat ar savu auto, tad pie biroja varat atstāt to EuroPark stāvvietā: Kronvalda bulvāris 3 (Mobilly – KB). Iebrauktuve ir no Miķeļa vai Muitas ielas, tomēr vakaros iesakām iebraukt no Miķeļa ielas, jo tas atbilst vairākuma automašīnu braukšanas virzienam un Jums tā būs ērtāk novietot savu mašīnu autostāvvietā.

Ieeja mūsu birojā ir no Daugavas puses, un tā ir ieeja nr. 2:

Jebkuru neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt mūsu fokusgrupu koordinatorei pa tālruni 80000122 vai uz biroja sekretariātu pa tālruni 67096300.