KLIENTU VADĪTĀJS/ -A

Kantar aicina darbā uz nenoteiktu laiku KLIENTU VADĪTĀJU

Prasības:

  • Bakalaura vai maģistra grāds – vēlams ar specializāciju socioloģijā, tirgvedības pētīšanā, biznesa vadībā vai ekonomikā;
  • Vismaz 2 gadu rezultatīva praktiska pieredze tirgus izpētes, mārketinga, sociālo vai mediju pētījumu nozarēs;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu gan vadot projektus, gan koordinējot tajos iesaistītos cilvēkus;
  • Vismaz 2 gadu pieredze klientu attiecību vadībā;
  • Spēja kvalitatīvi veikt vairākus uzdevumus, patstāvīgi definējot prioritātes;
  • Pieredze prezentāciju sagatavošanā un prezentēšanā;
  • Interese par jaunu pētniecisko metožu apgūšanu un attīstību;
  • Prasme meklēt un atrast kopsakarības skaitļos, viedokļos un rezultātos;
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Individuāls redzējums, kā attēlot kvantitatīvajos pētījumos iegūtos rezultātus PowerPoint.

Kantar piedāvā:

  • Darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā;
  • Elastīgu darba laiku;
  • Prasmēm un pieredzei atbilstošu atalgojumu, sākot no 1500 EUR bruto mēnesī;
  • Veselības apdrošināšanu pēc sekmīgi nostrādāta pārbaudes laika un citus darbinieka bonusus;
  • Profesionālās attīstības iespējas uzņēmuma ietvaros.

Ja uzskati, ka iepriekš minētais atbilst Tev un Tu vēlētos kļūt par vienu no nozīmīgiem pētniekiem Kantar kolektīvā, tad līdz 10.03.2024 (ieskaitot) sūti pieteikumu uz: darbs@tns.lv ar norādi “Klientu vadītājs”.

PĒTĪJUMU VADĪTĀJA ASISTENTS/-E

Kantar aicina darbā uz nenoteiktu laiku PĒTĪJUMU VADĪTĀJA ASISTENTU

Prasības:

  • Bakalaura grāds (var būt pēdējo kursu students) – vēlams ar specializāciju socioloģijā, tirgvedības pētīšanā vai statistikā;
  • Pieredze kvantitatīvu pētījumu datu analīzē un rezultātu apkopojuma veidošanā;
  • Zināšanas par to, kā veidot anketu kvantitatīviem pētījumiem;
  • Prasme strādāt ar Excel datu tabulām un pieredze kvantitatīvo pētījumu datu interpretācijā;
  • Pieredze prezentāciju veidošanā PowerPoint;
  • Teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas;
  • Precizitāte un spēja koncentrēties uz niansēm un detaļām;
  • Pieredze patstāvīgi plānot veicamos darbus noteiktajos termiņos.

  • Spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu, sākot no 1000.00 EUR bruto mēnesī;
  • Profesionālus kolēģus, kas palīdzēs apgūt specifiskās zināšanas pētījumu jomā;
  • Iespēju mācīties un pilnveidoties kā profesionālim.

Ja uzskati, ka iepriekš minētais atbilst Tev un Tu vēlētos kļūt par vienu no nozīmīgiem pētniekiem Kantar kolektīvā, tad līdz 10. martam (ieskaitot) sūti pieteikumu uz: darbs@tns.lv ar norādi “Pētījumu vadītāja asistents”.

Ar prieku atbildēsim uz ikviena pretendenta jautājumiem (arī tos var sūtīt uz darbs@tns.lv), taču uz pārrunām aicināsim tikai tos kandidātus, kas atbildīs prasībām

INTERVĒTĀJS iedzīvotāju dzīvesvietās

Aicinām uz sadarbību:

INTERVĒTĀJUS iedzīvotāju dzīvesvietās.

Pienākumi:
aktīva interviju veikšana ar Latvijas iedzīvotājiem, apmeklējot tos dzīvesvietās;
iegūto datu reģistrēšana programmā.

No Tevis sagaidām:
datorlietotāja iemaņas;
labas latviešu valodas zināšanas;
atbildību par uzticēto uzdevumu;
drosmi, neatlaidību un prasmi ieinteresēt un motivēt cilvēkus dalībai pētījumu projektos – nemulsti, ja
jāpieklauvē pie durvīm un jāuzrunā respondents;
interesi par pētījumu nozari (vēlams);
sarunu vadītāja/-as (intervētāja/-as) pieredzi (vēlams).

Mēs piedāvājam:
pilnas vai nepilnas slodzes sadarbības modeli starptautiskā tirgus un sociālo pētījumu uzņēmumā Latvijā;
individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas;
atlīdzību – no 8€ līdz 12€ pēc nodokļu nomaksas par katru kvalitatīvi paveiktu interviju;
pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju;
nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
veselības apdrošināšanu pēc trīs mēnešu rezultatīvas sadarbības, ja tiek paveiktas vismaz 50 intervijas
mēnesī;
kopīgus uzņēmuma pasākumus un citus labumus.

CV sūtīt darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā, lūdzu, zvanīt 80000004, 67096313.

SPSS datu apstrādes speciāliste/-s

Aicinām darbā

SPSS datu apstrādes speciālistu/-i

Meklējam
kolēģi, kura/-as ikdiena būs apstrādāt pētījumu datus SPSS programmā un sagatavot rezultātus Excel tabulās.

Sagaidām, ka
pārvaldi SPSS (obligāta prasība) un MS Excel;
pārvaldi latviešu valodu un ir vismaz nelielas angļu valodas zināšanas.

Piedāvāsim Tev
algu sākot no 1200 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
veselības apdrošināšanu pēc sekmīgi nostrādāta pārbaudes laika;
iespēju strādāt attālināti.

CV sūtīt darbs@tns.lv