Apmeklējot kino, Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, salīdzinoši visbiežāk izvēlas skatīties komēdijas (42%) un piedzīvojumu filmas (39%). Šādu tendenci rāda Kantar šī gada jūlija beigās veiktā aptauja internetā.

Salīdzinoši bieži iedzīvotāji, apmeklējot kino, izvēlas skatīties fantastikas filmas (32%), asa sižeta filmas (27%), kā arī animācijas filmas (26%) un ģimenes filmas (23%).

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji, apmeklējot kino, izvēlas skatīties trillerus (19%) un romantiskās filmas (17%).

Salīdzinoši visretāk iedzīvotāji, apmeklējot kino, izvēlas skatīties drāmas (13%).

2% iedzīvotāju norādījuši, ka apmeklējot kino, izvēlas skatīties cita žanra filmas.

2% iedzīvotāju norādījuši, ka neapmeklē kino.

42% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir norādījuši, pēdējo 6 mēnešu laikā ir apmeklējuši kino.
58% iedzīvotāju ir norādījuši, ka pēdējo 6 mēnešu laikā kino nav apmeklējuši

Par aptauju
Aptauju veica pētījumu kompānija Kantar laikā no 2017. gada 25. līdz 27. jūlijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Kantar pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā Kantar strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par Kantar
Kantar ir viena no pasaules lielākajām pētījumu kompānijām ar ekspertiem vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Kantar grupa ir viena no pasaules vadošajām datu, atziņu un konsultāciju kompānijām.
Kantar Latvijā ir pētījumu kompānija ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, kas veic tirgus, sabiedriskās domas un mediju izpēti un sniedz ieteikumus mūsu klientu biznesa izaugsmei.
Mēs uzņēmumiem nodrošinām vērtīgas atziņas nozīmīgu lēmumu pieņemšanai un izaugsmes veicināšanai. Ar zināšanām par inovācijām, zīmolu un komunikāciju, pircēju aktivizēšanu un patērētāju attiecībām mēs palīdzam mūsu klientiem identificēt, optimizēt un aktivizēt vērtīgos mirkļus ar patiesu ietekmi uz viņu biznesa attīstību.

Kontakti
Kantar
t 67 096 300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia