Lūgti novērtēt Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa līdzšinējo rīcību jaunās valdības veidošanas procesā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē, ka R. Vējoņa rīcība ir bijusi ļoti slikta, bet 10 – ļoti laba, vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem sniegtais vērtējums ir 5,7 punkti. To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes” janvārī veiktais pētījums.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši 40% iedzīvotāju. Salīdzinoši vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) sniegusi ceturtā daļa (26%) iedzīvotāju. Savukārt salīdzinoši zemāku vērtējumu (4 un mazāk punkti) snieguši 27% iedzīvotāju.

7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa līdzšinējai rīcībai jaunās valdības veidošanā.

Par aptauju
Aptauju pētījumu kompānija TNS veica sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes”, laikā no 2016.gada 19. līdz 21.janvārim ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 1000 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS
TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
Laura Vendele
TNS mārketinga vadītāja
t 67 096 300
laura.vendele@tns.lv
www. twitter.com/TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv
www.twitter.com/900sekundes