Latvijas iedzīvotāji novērtēja savu apmierinātību ar līdzšinējo Raimonda Vējoņa darbu Valsts prezidenta amatā 10 punktu skalā, kur 1 nozīmē “ļoti neapmierināts”, bet 10 – “ļoti apmierināts”, vidējais Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem sniegtais vērtējums apmierinātībai ar R. Vējoņa darbu ir 6,2 punkti. To atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes” jūnija beigās veiktais pētījums.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) sniegusi puse (50%) iedzīvotāju. Ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju sniegusi salīdzinoši vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti). Salīdzinoši zemāku vērtējumu (1 līdz 4 punkti) sniegusi piektā daļa (19%) iedzīvotāju.

7% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu vērtējumu savai apmierinātībai ar R. Vējoņa darbu Valsts prezidenta amatā.

Par aptauju
Aptauju pētījumu kompānija TNS veica sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu „900 sekundes”, laikā no 2016. gada 28. līdz 30. jūnijam ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas iedzīvotāju kopumam ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota, balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS strikti ievēro ESOMAR rekomendācijas aptauju internetā izlašu veidošanā un veikšanā.

Par TNS
TNS ir vadošā pilna servisa tirgus, sociālo un mediju pētījumu kompānija Latvijā. Mūsu klientiem tiek nodrošināts plašs pētījumu klāsts – gan patērētāju vajadzību izpēte, uzņēmumu reputācijas un darbinieku apmierinātības novērtēšana, zīmolu atpazīstamības un marku tēla pētījumi, produktu testi, noslēpumainā klienta pētījumi, gan starptautiskiem standartiem atbilstoši mediju (TV, radio, preses, interneta) auditorijas pētījumi, informācija un analīze par mediju lietošanas ieradumiem un mediju reklāmas apjomiem.

Kontakti
TNS Latvia
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
t 29 101 340
dana.france@lnt.lv