Respondentu zona

Eiropas darba apstākļu apsekojums 2024

Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonds  (Eurofound) veic savu astoto Eiropas darba apstākļu apsekojumu, kas Latvijā notiek no 2024. gada februāra līdz maijam. Sadarbībā ar neatkarīgo tirgus izpētes uzņēmumu Kantar Eurofound aptaujās ap 50 000 strādājošo visās ES dalībvalstīs un dažās citās Eiropas valstīs, lai izpētītu dažādus viņu darba dzīves aspektus, piemēram, darba laiku, darba organizāciju, darba un privātās dzīves līdzsvaru un ar darbu saistītas veselības problēmas.

Piedaloties Jūs palīdzēsiet mums uzlabot nodarbinātības kvalitāti strādājošajiem Latvijā un visā Eiropā. Jūsu sniegtās atbildes kalpos par informatīvo bāzi, lai pilnveidotu politikas virzienus, kas vērsti uz darba apstākļu un nodarbinātības kvalitātes uzlabošanu visiem strādājošajiem.

Cerot uz Jūsu atsaucību,
Kantar Latvijā komanda

Piesakies un kļūsti par respondentu

Kantar Forums – interneta aptauju dalībnieku mājas lapa

Kas ir fokusgrupa?

Kas ir fokusgrupa? Uzziniet vairāk šeit.

 

 

Aktuālie pētījumi iedzīvotāju mājokļos

Aktuālie pētījumi iedzīvotāju mājokļos.

 

 

Aktuālie telefona numuri, no kuriem tiek veikti zvani aptaujām.

Aptaujas dalībnieku privātuma politikas

Kantar pusgada loterija un tās uzvarētāji

No 2023.gada janvāra līdz jūnijam aicinājām Jūs piedalīties tiešsaistes aptaujās par dažādām tēmām kopā ar solījumu, ka viens no aptauju dalībniekiem saņems dāvanu karti 500 eiro vērtībā.

Akcijas noteikumi šeit.

No jūlija līdz decembrim aicinājām Jūs piedalīties tiešsaistes aptaujās par dažādām tēmām kopā ar solījumu, ka viens no aptauju dalībniekiem saņems dāvanu karti 500 eiro vērtībā.

Ar prieku ziņojam, ka balvu saņem Iljana Davida(i…..@inbox.lv)..

Arī 2023. gadā piedalies aptaujās un laimē dāvanu karti savam sapņu ceļojumam! Akcijas noteikumi šeit.

Ar prieku ziņojam, ka balvu saņem Ilgonis Eks (e…@inbox.lv). Apsveicam!

No jūlija līdz decembrim aicinājām Jūs piedalīties tiešsaistes aptaujās par dažādām tēmām kopā ar solījumu, ka viens no aptauju dalībniekiem saņems dāvanu karti 500 eiro vērtībā.

Ar prieku ziņojam, ka balvu saņem Mihails Mihailovs (sintu……a@gmail.com).

Apsveicam!

Piesakies un kļūsti par respondetu šeit. Arī 2023. gadā piedalies aptaujās un laimē dāvanu karti savam sapņu ceļojumam! Akcijas noteikumi šeit.

 

Paldies visiem Kantar respondentiem, kuri 2022. gadā novirzīja savus uzkrātos punktus Ziedot.lv labdarības projektiem. Kopā 2022. gadā labdarības projektam “Palīdzi mazulīšiem izaugt!” esam ziedojuši 675 eiro. https://www.ziedot.lv/palidzi-mazulisiem-izaugt-4153

Ar prieku ziņojam, ka 2022. gada pirmā pusgada izlozē dāvanu karti 500 eiro vērtībā iegūst:

Aleksejs Poplavskis

ale**********@gmail.com

Piesakies un kļūsti par respondetu šeit. Arī 2022. gadā piedalies aptaujās un laimē dāvanu karti savam sapņu ceļojumam! Akcijas noteikumi šeit.

Ar prieku ziņojam, ka 2021. gada otrā pusgada izlozē dāvanu karti 500 eiro vērtībā iegūst:

Dzintars Drīksna

dzinta********** @inbox.lv

Piesakies un kļūsti par respondetu šeit. Arī 2022. gadā piedalies aptaujās un laimē dāvanu karti savam sapņu ceļojumam! Akcijas noteikumi šeit.

 

No 2021. gada janvāra līdz jūnijam aicinājām Jūs piedalīties tiešsaistes aptaujās par dažādām tēmām kopā ar solījumu, ka viens no aptauju dalībniekiem saņems dāvanu karti 500 eiro vērtībā.

Ar prieku ziņojam, ka 2021. gada pirmā pusgada izlozē dāvanu karti 500 eiro vērtībā iegūst:

Harijs Kivlins

sigu******@gmail.com

Apsveicam! Ar laimīgo aptauju dalībnieku sazināsimies atsevišķi e-pastā.

Piesakies un kļūsti par respondetu šeit. Arī 2021. gadā piedalies aptaujās un laimē dāvanu karti savam sapņu ceļojumam! Akcijas noteikumi šeit.