Šodien viens no pasaules vadošajiem datu, izpētes un konsultāciju uzņēmumiem Kantar ievieš jaunu korporatīvo identitāti savam pamatzīmolam un 12 asociētajiem uzņēmumiem, lai radītu vēl vienotāku formu un saturu visas uzņēmējdarbības ietvaros. Latvijā Kantar līdz šim tika pārstāvēts ar zīmolu TNS.
Jaunā identitāte, kas tapusi ciešā sadarbībā ar WPP zīmolu ekspertiem un partneriem, tuvāko mēnešu laikā tiks izplatīta, izmantojot visus ārējos un iekšējos komunikācijas kanālus.

Zīmoliem, kas līdz šim nav ietilpuši Kantar zīmolu saimē, nu būs Kantar priedēklis un jauns, vienots burtveidols. Piemēram, TNS un Millward Brown attiecīgi kļuvuši par Kantar un Kantar Millward Brown. Vienīgais izņēmums ir Lightspeed GMI, kas pārdēvēts par Lightspeed.
Līdz ar zīmolu pārveidošanu Kantar iepazīstina ar jaunu saukli „Iedvesma neparastai pasaulei”, kas atvasināts no jaunā korporatīvā mērķa ziņojuma „Iedvesmot klientus, mūsu cilvēkus un sabiedrību radīt un uzplaukt neparastā pasaulē”.

Kantar jaunā identitāte atspoguļo jau janvārī iesāktu pārmaiņu programmu. Programmas pamatā ir sadarbības veicināšana starp dažādiem zīmoliem un jaunas izpratnes grupas izveide caur ciešāku uzņēmuma pamatzīmolu līdzināšanu. Turklāt globālās darbības spējas nu ir apvienotas vienā organizācijā, un uzņēmums virzās pretim līdzīgākiem kopējiem pakalpojumiem cilvēkresursu, finanšu un IT jomā.

Kantar izpilddirektors Ēriks Salama (Eric Salama) uzsvēra: „Zīmola maiņā ir jūtama, redzama mūsu vēlēšanās izpausme piedāvāt klientiem vieglāk vadāmus un saistītus risinājumus, kas apvieno Kantar spēcīgākās zināšanas. Mēs ticam, ka mūsu klienti un partneri ir sākuši izbaudīt šīs pieejas priekšrocības – pilnīgākā, detalizētākā un vienotākā izpētē un ieteikumos. Būtiski, ka pirmo reizi mēs līdzināmies zīmolu saimei, kas kalpo vienotam mērķim”.

Kantar rīkotājdirektors Latvijā Mārtiņš Traubergs komentē: „Šis gads ir pārmaiņu laiks ne tikai TNS korporatīvajā identitātē, bet arī domāšanā un veidā, kā mēs strādājam. Mobilizējot visus līdz šim atsevišķi esošos zīmolus un resursus zem viena – Kantar – jumta, mūsu klientiem kļūst pieejami visi Kantar tīklā esošie resursi. Latvijā TNS iekšēji līdz šim jau darbojās, pārstāvot divus Kantar zīmolus: TNS kā tirgus, sociālos un mārketinga pētījumus un Kantar Media kā mediju auditorijas un reklāmas tirgus mērījumus. Arī turpmāk TNS Latvijā pārstāvēs abas šīs nozares kā Kantar, rodot iespēju piekļūt globāliem papildus resursiem, lai vēl labāk apmierinātu savu klientu vajadzības.”

Par Kantar
Kantar ir viens no pasaulē vadošajiem datu, izpētes un konsultāciju uzņēmumiem. Visā izpētes un konsultāciju disciplīnas spektrā zīmoli nodrošina darbu 30 000 cilvēku, kas piedāvā iedvesmojošu ieskatu un uzņēmējdarbības stratēģijas saviem klientiem 100 pasaules valstīs. Kantar ir daļa no WPP, un uzņēmuma pakalpojumus izmanto vairāk nekā puse Fortune 500 uzņēmumu.

Kontakti
TNS Latvia
t 67096300
tns@tns.lv
Twitter: @TNSLatvia
Facebook: @TNSLatvia